Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PERLİNNA'NIN RÜYASI: RÜYADA SEVİŞMEK

06.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Perlinna
Arkadaşım, arada sohbet ettiğim erkekle çok ilginç rüya gördüm. Villa tarzında evleri varmış oraya gidiyorum evde arkadaşım ve onun 2 tane daha erkek arkadaşı var. Sonra bir anda kendimi onun annesigilin odasında buluyorum. Üstümde kırmızı kısa gecelik var. İkimiz yatağa yatıp sevişiyoruz. Daha sonra arkadaşlarından biri içerden bağrıyor annen geliyor diye. Sonra içerden bir sürü insan çıkıp gidiyor. Arkadaşımla ikimiz kalıyoruz. Annesi geliyor anne ver elini öpeyim diyor kadın öptürüyor. Arkadaşım annesinin elini öp diye bana uzatıyor tam öpecekken kadın elini çekmeye çalışıyor bende sadece öpüyorum alnima koymuyorum. Masa hazırlanmış büyük orda oturuyoruz sonra. Çok merak ettim anlamını.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyalar bilinçaltındaki isteklerin yansımasıdır, genel olarak cinsellik ihtiyacından kaynaklanırlar. Yaşamınızda şu sıralarda böyle bir boşluk olmuş olabilir, bilinçaltınız sizi avutmuş. Gördüğünüz haberci bir rüya değil.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA