Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PERİ'NİN RÜYASI- RÜYADA NEHİRE DÜŞMEK

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen peri
Dugünüm varmış eşimle bir işimizi halletmek için bankamatiğe gidiyoruz. sonra orada işimizi halledip başka bankaya geçeceğiz karşıda da düğünümüze gelen kız arkadaşım bekliyormuş eşim tek gidiyor diğer bankaya bende arkadaşımla gidiyorum ama bir anda orada büyük bir nehir oluşuyor ve arabayla nehire düşüyoruz zorluklarla cıkıyorum nehirden arkadaşımın çıkmasınada yardım ediyorum ama araba nehirde kalıyor tekrar aynı nehirden karşıya atlıyorum yine düşüyorum nehire ve zorla cıkıyorum tekrar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Nehir kaderdir. Maddi bir konu yüzünden kaderin akışına kapılacaksınız. Verdiğiniz bir karar sizi dönülmez bir yola sokabilir. Benim tavsiyem şu aralar hiç bir arkadaşınızın yakınında olmak için girişimde bulunmayın ya da kimseye özenerek yolunuzdan ayrılmayın. Bu rüyada arkadaşınız sadece bir sembol olabilir. İsmi ile, işi ile, yaşadığı yer ile başka bir şeyi sembolize ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA