Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PEMBE'NİN RÜYASI: RÜYADA KAZA GÖRMEK

28.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pembe
Merhaba,bir arkadasım 3-4 yıl önce rüyasında eşimin kaza yaptığını görmüştü bana anlatmıştı.hatta o zamanlarda çocuğum bile yoktu henüz.çok tatlı bir oğlum varmış rüyasında.şu an 5 aylık bir oğlum var gercekten.kazada eşim tekmiş.aklıma bu rüya geldi yıllar sonra.rüya haberci rüya mıdır sizce ,rüyalarda 3-4 yıl sonrası yaşanabilir mi.eşim araba kullanırken dikkat etmeli mi yoksa başka bir anlamı mı var,yorumlarsanız çok sevınırım .teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, aslında normal şartlarda en geç bir yıl içinde çıkar rüyalar. Genelde periyodik zamanları beklemek gerekir. Bir ay, bir kaç ay sonrası, bir hafta sonrası ya da bir yıl sonrası gibi. Haberci rüyaların bazıları uzun yıllar sonrasını da gösterebilir, kaderde yazılı olan ve değiştirilemeyecek şeyler bu sınıfa girer. Haberci rüyalar oldukları gibi de çıkabilir sembollerle de anlatılmış olabilirler. Ancak siz kafanızı bunlarla meşgul etmeyin, eşiniz tabi ki araba kullanırken dikkat etsin ama her an herkes kaza yapabilir bunu düşünerek yaşamak, azap çekmekten başka bir işe yaramaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA