Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PELİN'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLADIĞINI GÖRMEK

18.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pelin
Tanımadığım bi erkekle merdivenlerden iniyoruz o ara ben ağlıyorum omdan sonra ben evime gitmek icin yolumu değiştiriyorum ondan sonra çocuk tam ben yolumu değiştirdiğimde bana iyi bak diyor ve çocuk secdeye oturur gibi bi pozisyon yapıyor ve öldügünü sandığım iki çocuk birden yanında beliriyor ben bunu görünce şok oluyorum ve çocuklar kaybolmasın diye gözlerimi hiç kırpmadan oraya bakıyorum ondan sonra yere oturup çocuklara bağırıyorum onlar beni görünce bana koşuyorlar ve sarılıyorlar biri erkek çocuk biride kız çocuk ben bağırarak ağlıyorum onlarda ben ağladığım için ağlıyorlar gözyaşlarımı gördüm ben gitmem lazım diyorum çocuklar ağlayarak gitme baban bir gün kalmana izin verir diyorlar bekliyor diyorum birşey demez diyor çocuklar ondan sonra 3 kişi ağlarken ben uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada çocuk güzel ve sevinçli haberleri simgeler. Mutlu haberler alıp sevinç göz yaşları dökebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA