Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PATİKLİPENGUEN'İN RÜYASI: RÜYADA PENGUEN GÖRMEK

23.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Patiklipenguen
Rüyamda deniz kenarında bi kafede arkadaşımlaydım. Evde baktığım sarı bi kedim var rüyamda onun büyüdüğünü ve çok güzel kabarık tüylü bi kedi haline geldiğini gördüm. Rüyamda kedim denize girdi derine doğru yüzmeye başladı ben de denize atlayıp onu kurtarmak için ona doğru yüzmeye başladım. Bi baktım ki denizin içi yılanlarla dolu hatta bi ara kendi elimle bir tanesini tuttum sonra çığlık atıp bıraktım. Yılanlar bana zarar vermedi ama sayıca çok fazlalardı sanki gittikçe çoğalıyolardı. Arkadaşımda denize girmişti ama benim kadar ilerlememişti. Sonra kedim bana doğru kendi kendine geldi onu kucakladım denizden çıktık kafeye oturduk arkadaşımla. Baktım kedimin tasması yok neden olmadığını sordum ve sonra kedimin benimle konuştuğunu gördüm. Sonra kediyi kaybettim. Eve dönerken yavru bi kartal buldum evde ki kafese koydum. Bir de evin balkonundan bir penguen gördüm pengueni yakalamak için aşağı inecekken uyandım. Karışık bir rüya ama kafama çok takıldı yorumlarsanız sevinirim:
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Onu çok seviyorsunuz, kaybetmek istemiyorsunuz. Bilinçaltınız rüyanızda sizi sınamış. Merak etmeyin, ona bir şey olmayacak. Penguenler ise yeni evi, yeni yaşam alanını simgelerler. Belki taşınabilir ya da ev alabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA