Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

PATİK ÖRMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leylAecrin
Slm yengem ruyasinda babna birinin patik ordugunu gormus tam bitececeken batik ip bitmis yengeme 10 tl ik ip daha al demis cumhurbaskanimiz Recep Tayip Erdogan benim adimi soyleyerek ipin parasini ben verecem deyip iki yuz tl vermis yengeme sonra esi arkasindan seslinmis ikiyuzu ver al bu 5 tl yi ip al demis sonra bi 5 tl daha vermis yengrmde ip almis grlmis cumhurbaskni makam arabasini gondermus durakta esiyle otobos bekliyorlarmis yengeme para ustunu ver demis esinizbendenaldiodabiliyodumb.yd
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri sizin işinizi olumlu sonuçlandırmak için uğraşıyor ama devletten almanız gereken onaylar ya da evraklar var. Bunlar temin edilecek. Rüyalarınızı daha açıklayıcı yazmak için "devamı var" diyerek iki bölümde yazabilirsiniz. Atama bekliyorsanız beklentiniz gerçek olabilir. Durumunuzu, yaşınızı bilseydim daha net bir yorum yapardım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA