Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PASA'NIN RÜYASI- RÜYADA KARABASAN YAŞAMAK

09.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pasa
Rüyamda eski sevgilimin kötü olduğuna dair fotoğraflar görüyorm sonra fak baktırmaya gidiyorm arkadaşımın kardeşi bakıyor arkadaşımda yanımda oturuyor.giderken arabamla kaza yapıyorum.sonra fal bakmaya başlayınca garip tipli insanlar ağır çekmde bize yaklaşıyorlar.ben falı bitir diyemiyorm sesimi duyuramıyorum.yanımdaki arkadaşın kolunu sıkıyorm oda bir anda kayboluyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Normal rüya durumundan karabasan durumuna geçmişsiniz. Fal bakma sahnesi sizin gaiple ilgili merakınızı ve korkunuzu tetiklemiş olmalı. Ondan sonrasında sesin çıkmaması, arkadaşınızın kaybolması ve falın içinden çıkan varlıklar görmüşsünüz. Karabasanlar beyinin korku merkezinin ani titreşmesi ile oluşuyorlar. Beynin gönderdiği sinyal ile de beden geçici bir felç yaşıyor. Aslında anlık bir durum ama bazen dakikalarca sürmüş gibi hissediyoruz. Kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmaya çalışın, korku her zaman korkuyu çeker hayatınıza. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA