Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

PARA VERMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yeşim Kaya
Şu anda annemle babam ayrılar yani aynı evde kalıyolar ama ayrı yataklarda yatıyolar vee hiç aynı ortama girmiyolar gece cok korkunç bir rüya gördüm ailem ve akrabalarım taşindiğimiz evde yani eski evimizde oturuyoruz annemle babam kavga ediyo babam annemi merdivenden aşağı ayaklarından tutarak itmeye çalısıyordu ınanılmaz korktum bundan 1 hafta önce isebabamla aram bozuk antalyada okuyorum 1 hafta önce babam rüyamda bana para veriyordu toplam 570 tl bunlarla ustume bişeyler almamı söylüyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanızın bir bilinçaltı rüyası olduğunu düşünüyorum ama babanız şiddete meyilli ise rüyayı annenize anlatmanızı ve kendini korumaya almasını söylemenizi tavsiye edeceğim. Diğer rüyanız babanızın size bir takım vaatlerde bulunacağını söylüyor, muhtemelen sizi kendi saflarına çekmeye çalışacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA