Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PAPATYA'NIN RÜYASI: RÜYADA AMBULANS GÖRMEK

21.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen papatya
Rüyamda annem baygın halde olan babamı omuzlarının üstünde taşıyordu. tam benim gireceğim kapıdan çıktı. ben sorunca evin giriş kapısının önüne bıraktı ve ateşi var düşüremiyorum dedi. Babamın yüzüne dokunduğumda çok sıcaktı. hemen ambulans çağıralım gelene kadar da hazırlanalım dedim anneme. Ama hazırlanırken ambulansı aramadık. Aramadığımız halde kapıya sağlık ekipleri geldi. Babamı sedye ile aşağı taşıdılar. Ben beklemerini, bizim de üstümüzü değiştirip hemen geleceğimizi söyledim. Tamam dediler. Fakat annemle bizim hazırlanmamız en az yarım saat sürdü. Aşağı indiğimizde ambulans park etmiş beklerken babam da ayakta birileriyle konuşuyordu. Koşarak sarıldım ona. Ve servis gibi bir şeye binerek hastaneye doğru gittik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçek hayatta da bir kaza ya da ani bir rahatsızlık nedeniyle telaşlanabilirsiniz. Ambulans ve siren çevreyi ilgilendiren sıkıntılı haberlerdir. Ama sanırım korkulan şey olmayacak. Tehlikede olan kişi babanız olmayabilir "baba" sıfatı taşıyan başka biri de olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA