Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖZZZ'ÜN RÜYASI -RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Özzz
Rüyamda annem ben ve iki kardeşim köşk gibi bir yerde kalıyoruz.Evde hizmetçiler olmasına rağmen annem yemek yapıyor.Mutfakta kocaman,ışıklı bir avize var.Herkes mutfaktayken ben salona gidiyorum.Babam geliyor karşıdan.Rüyamda babam olan kişinin sureti gerçek babamın suretiyle aynı ama rüyamdaki kişinin vücudu iri 1.95 boylarında ve asker kıyafeti var çelik yelek bot giymiş.Babam bana suriyede bir şehre gitmek için devletin onu görevlendirdiğini söylüyor.Ölecek diye çok ağlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sembollerin yoğun olduğu bir rüya olmasına rağmen ağladığınız için haberci bir rüya niteliğinde değil. Her türlü olumlu koşula rağmen annenizin çilesi bitmiyor sanırım. Babanız da hep kendini ispat etmek zorunda. Bütün bunlar sizin ruhunuzda acı yaratıyor. Ağlamak ruhu negatif enerjilerden temizler. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, emin olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA