Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖZLEM YILDIRIM'IN RÜYASI- RÜYADA SEVGİLİ İÇİN DUA ETMEK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ÖZLEM YILDIRIM
Birini seviyorum ben adi Hakan. Bu gece rüyamda en yakin arkadaşım bana namaz kilmayi öğretiyor. Üzerinde sarı bir gömlek altinda da beyaz bir pantolon var. Namaz kilip dua ederken ellerimi açtım "Allah' im senden hakan i istiyorum .... lütfen onun kalbini benim kalbimle birlestir. " dedim. O anda bi ezan sesi duydum. Gözlerimi açtığımda ruyamda duami bitirdigim anda gercekte sabah ezani okunmaya başlamıştı. Kalktim yatagimdan ellerimi acip duama devam ettim. Ne anlama geliyor acaba...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada edilen dualar genelde gerçek olur. Hayatta da böyle bir şey vardır zaten. Bir şeyi yeterince isterseniz onu kendinize çekersiniz ama istemenin de bir şekli var. Çok isteyip sonra salıvermek lazım niyeti ve asılmamak lazım bir daha. Bunu yapabilmeyi sağlayan öğretiler vardır. Sizin rüyanızdaki duanız umarım gerçekleşir. Ama tabii ki bu bir bilinçaltı rüyası da olabilir, bunu da unutmamak lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA