Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OYNAMAK'IN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Oynamak
Rüyamda bilmediğim binanın çatısındayım en üst katında yani etrafı açıklık ben oynuyorum karşı taraftada başkaları var bana bakıyorlar ama ben oynamaya devam ediyordum mutlu olarak . Rüyanın sonrasında geceleyinmiş ben dışardayım ağacın gövdesinde yılan gördüm uzun bir yılandı bana bir şey yapmadı hareketsizdi ölü degildi ve yolda da yılan gördüm bana zarar vermedi. Rüyanın sonrasında kendimi sınıfta gördüm çok kîsa etek giymişim siyah deriydi. eşimin arkadaşını görüyorum ayakta sınav kağıdına bakıyordu ben de eteğimi çekiyordum çok kısa olduğu için etek. Sınav kağıdının cevap anahtarı bölümünü işaretlemişim sınav 3 bölümden oluşuyormuş 2 bölümünü işaretleyip sadece 1 bölümü kalmış. aman buda kalsın dedim. Şuan öğrenci değilim ama birkac ay sonra dil kursuna gidicem.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada yılan görmek sizi ısırmadıkça paraya işarettir. Gerçek hayatta bir hayat sınavına hazırlıklı olsun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA