Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OTTOMANS' IN RÜYASI- RÜYADA PADİŞAH TAHTINA OTURMAK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ottomans
Gölün kenarındaydım ,karşımda Fatih Sultan Mehmet ve muhafızları vardı ,arkamda 10 kadar kadın vardı. Fatih Sultan Mehmet bana ben ölünce hazinemi buraya getir dedi. O anda kadınlardan biri hazineyi bulduğunu söledi. Etraf karardı Fatih Sultan Mehmet öldü. Tam önümde 1 ışık süzmesi belirdi ışık süzmesi görkemli bir tahtı aydınlatıtordu. Tahta doğru yürüdüm. Düşündüğümden çok yüksekti oturmakta zorlansamda sonunda oturdum. Sonra dedem geldi önümde eğildi saltanatın uzun olsun dedi ve uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her açıdan çok güzel bir rüya. DÜnyada saltanat kuracağınız, otorite olacağınız, sözününüzün dinleneceği gibi anlamlara gelebilir. Başka açıdan ilahi boyuttan sizin için bir mevki indirilmiş ama buna karşılık sizden bir şey istenmiş olabilir. Yapmanız gereken hazineyi buraya getirmek. Hazine dünya hazinesi değildir elbette. Belki bir kişiyi doğru yola getirmeniz istenmiştir sizden ki bu kişi aslında yüce bir ruhtur ve sadece sizin başarınızı ve çabanızı ölçmek için dünyaya inip, bedenlenmiştir. Bundan sonra önünüze çıkacaklara ilahi ödevler olarak bakın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA