Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OSWİN'İN RÜYASI: RÜYADA PASTA GÖRMEK

21.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Oswin
Rüyamda evimiz kalabalıktı. Akşam olacak bir tiyatroyu izlemek için gördüğüm herkes hazırlanıyordu. Ben de eve gidiyordum. Mutfakta çok güzel 4 tane pasta vardı. Birini yiyordum diğerlerini anneme gösterince pastalar yok oluyordu. Sonra kapı çaldı annem kapıyı açtı ama sen gözük dedi. Karşımda simsiyah giyinmiş biri vardı. 1 saniye yüzüme baktı sonra hızla merdivenleri ters inerek kaçtı. Yalnızca gözünü görebildim. Mavi gözlüydü ve simsiyah kalın bi göz kalemi çelmişti. Tiyatroya gidince birinin bana saldıracağını düşündüğüm için babam olmadan gitmek istemiyordum ama babam namaz kılcam gelemem diyordu. Onu ikna etmeye çalışırken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okulunuzla ya da arkadaşlarınızla ilgili ani ve sevindirici haberler var. Bir sürpriz yaşayabilirsiniz. 4 ayrı pasta görmeniz 4 ayrı sevindirici haberler alacağınızı söylüyor. Siyah giyinmiş kişi sizin işinizle ilgili olumlu gelişmeler alacağınıza işaret ediyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA