Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OMEO'NUN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

03.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Omeo
İçimde bir korku vardı. Annemler yatmaya gidecekken onları durdurup korktuğumu ve korunmasız olduğumu söyledim başının çaresine bak dediler. Kız kardeşim camdan bir şey gördüğünü söyledi ben de cama gidip baktım ve gerçekten içim ürperdi öyle korkunç bir yaratık bakıyordu ki içeri gittim annemler uyumuş kız kardeşim koşuşturuyor ve şehir elektriği kesilmiş. Odama gidiyorum ve odamda beliriyor. Sonra farklı daha az korkunç olup büyümeye başlıyor ve her yer masalımsı oluyor. Ben bunu çekiçle yenecekken çekiç sıkışıyor ve elimden alıp parçalıyor. Birden ateşi büküp onu yok ediyorum. Herkese korkulacak bir şey yok diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada korkmak.. Korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. Annenizle ilgili böyle korku dolu bir anınız olmalı. İhtiyacınız olduğunda sanırım onu yanınızda göremediniz. Belki de şu anda tam olarak hatırlayamıyorsunuz ama bilinçaltınız unutmamış. Bilinçaltı hem unutmaz hem de garip bağlantılar yapar. Bu rüya bir tür korku ile yüzleşme rüyası.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA