Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖLÜNÜN EVE GELMESİ

28.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen teacher
Merhaba Hocam rüyada amcamınoğlu ölmüş babamı söyle görmüş bizim kapının zilinde cenaze yazıyormuş babam cok güzel bir takım elbise giymiş Babam hem gülümsüyormuş hem ağlıyormuş benim abimin eşi de gelinlik giymiş elinde kırmızı bir gül varmışAnnem de tek basına sandalyede oturuyormus hatta amcamınoğlu Anneme neden tek oturuyorsun yenge demiş daha sonra Babam bir taksiye binip orada bulunan akrabalara bizlere hadi gelin demiş kimse gitmemiş amcamınoğlu rüyadan cok etkilenmiş Hocam sizce nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer babanız öleli iki yıldan çok olduysa bu rüya iki anlama gelebilir. Birincisi ruhu yeni ölüler katına geçiyordur. Ve size veda etmeye gelmiştir. Ruhlar yaklaşık iki yıla yakın bir süreçte yaşamla ölüm arasında bir bölgede beklerler. Bunu daha iyi anlamak için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumları okumanızı öneririm. Eğer böyle değilse bu rüya evden çıkacak bir cenazeyi temsil ediyor olabilir. Umarım ikinci yorum geçerli değildir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA