Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OLUMLUOLSUN'UN RÜYASI: RÜYADA YANAKTAN ÖPMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Olumluolsun
Hoşlandığım biri var ilk tanıştiğımız gün açılmıştım ve o tanışmak istememişti. Daha sonra bir şekilde samimiyet kurdum ve aramız iyi hatta çevremizdekiler o da senden hoşlanıyor diyolar ilerde olur diyolar. Rüyama geleyim. Dün gece rüyamda kütüphane gibi bir yerdeydik. Kütüphanenin 2 kişilik çalışma odaları vardı gittiģımizde doluydu boşalmasını bekledik bir süre sonra yine bakmaya gittik doluydu 2 kisilik odalar alt kattaydı merdivenle yukarı çıkarken önümdeydi ve onun bir işi çıktı sonra bana doğru döndü ve sağ yanağımdan öptü. Hala hissedebiliyorum öptüğü anı sıcakcık bir öpmeydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, hoşlandığınız kişiyi çok düşünüyor, arkadaşlarınız arasında sürekli olmasını istediğinizi konuşuyorsanız ya da onlar sizi birbirinize yakıştırıyorsa bunlar sizde yer etmiş olabilir. Haberci bir rüya olduğunu sanmıyorum, bilinçaltı rüyası. Ancak bunun aksini düşünüyorsanız, bilinçaltı değil diyorsanız da rüyanız, bu hoşlandığınız kişinin size çok faydası dokunacağını haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA