Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

ÖLÜMDEN DÖNMEK

13.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi Candan
Denizin ortasında evimiz varmış 2.kat bir anda tsunami oluyor dev dalga beni alıyor en yukarıdayken etrafimda dallar kiymiklar. Yere düserken ölürmüyüm acaba derken hersey film seridi gibi geçiyor yere çakılıyorum heryer karanlık ve yüksek ses çınlama sesi sonra bir nefes üflüyor ölmek istiyormusun diyor hayır diyerek gözlerimi açmaya çalışıyoruk ve başariyorum gözlerimi aćınca kendimi bir evin odasında halının üzerinde buluyorum heryer yatak yorgan ve insanlar kalkıyorum tanimadigim insanlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani bir sıçrayışla ara boyuta, hayaller alemine geçmişsiniz. Burası yeni ölenlerin meskenidir. Binlerce hayal dalgası vardır ve içinden geçerken kendinizi onları yaşıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Sizinle konuşanlar da yeni ölenlerin ruhlarıdır. Sonra rüyaya uyanmışsınız. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkındaki açıklamaları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA