Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖLÜM'ÜN RÜYASI: RÜYADA 3 DİLEK HAKKININ OLMASI

20.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ölüm
Rüyamda bi yarisma gibi bir yere katiliyorum. Benimle birlikte baskalarida var. Fakat yarismiyoruz. Herkesin 3 dilek hakki var, ve bu dilekler Allah tarafindan kabul edilecekmis. Ilk dilegimi ve ücüncü dilegimi hatirlamiyorum. Ama ikinci dilegim ise ölmekdi ve kabul oluyordu. Saatler icinde ölecektim ama ölüme hazirlanmam icin süre veriliyordu. Yarismayi yapan adam yanima gelip bana diyorduki "keske bunu secmeseydin annen cok üzülecek kimsesi yok zaten". Ve bu dogru annemin ailesi uzakta annesi ve babasi hayatta degil. Sadece ben ve kardesim variz. Bu kararima annemden dolayi cok pisman oluyordum ve Allaha yalvarmaya basliyordum bi dilegimi kabul etmesin geri alsin diye. Ama sadece annemden dolayi yoksa ölecegim diye mutluydum. Ve beni kararimdan vaz geciren bu adamda gercekhayatta hayat mücadelesi veriyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölüm, yeniden doğuşu temsil eder. Bazen gerçekten de hayatta yaşadıklarımız bize o kadar ağır gelir ki ölsem de kurtulsam der dilimiz. Böyle zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Rüyanızda sizi ölümden vazgeçiren kişi hayatınızın kıymetini bilmeniz için size mesaj veriyor. Hayatınızda olan güzel şeylerin farkına varın istiyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA