Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖLÜDEN FINDIK ALMAK

09.12.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bahar
Bir arkadaşımla ölmüş dedemin evindeydim. Dedemin çarkıfeleği varmış ben onu büyük bir istekle çevirdim istem dışı ters yönden çevirdim bir sayfa geldi önüme sıfırlarla doluydu birdaha cevrmek istedm izn vermedi. dedem bana fındık vermişti tadı gayet güzel bir fındıktı yedim bir daha verecekti yanımdaki arkadaşım sen aldın dedi engel oldu.Arkadasima kızdım. dedem cimriydi cekinyordm o tuvaletteyken bende bulunduğu kaptan bir avuc kabuklu findik çaldim cebime koydum bir findigi cebimde kırdım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size mesaj attım, dedenizin ölüm zamanını sordum ama cevap alamadım, rüyayı yeniden göndermişsiniz. Dedeniz öleli uzun zaman olmuş varsayarak yorumluyorum. Şansınızı deneyeceksiniz ve hüsrana uğrayacaksınız ancak merak etmeyin ilahi güçler size şaibeli bir kazancın kapısını açacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA