Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÖLÜDEN EMANET ÇOCUK ALMAK

16.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kemun kemun
Sevgili kahin Kardeşim 55 ay önce 35 yaşında vefat etti. Rüyamda kardeşime oradan sen de araştır nasıl dünyaya tekrar dönersin ben de buradan araştırıyorum diyorum. O da başka bir alemde olacağım (doğacağım) burayı seçmiyorum diyor. Sonra evimizin balkonundan aşağıdaki kalabalığa baktığımı görüyorum. Ellerimi balkondaki lavaboda yıkarken kardeşim 2-3 yaşlarında bir erkek çocuğu emanet ediyor bana. Kardeşimin sol elinin olmadığını görüyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinizin sadece suretini görmüşsünüz, onun görünümüne bürünen ruhsal rehberlerinizdir. Sizin yakarışlarınız olmuş mutlaka ki sizi duyup gelmişler. Emanet edilen çocuk, size bir müjdenin geleceğini haber veriyor. Aman dikkat edin bu bir emanet, iyi değerlendirmezseniz bu sonucu sizden geri alacaklar. Sol elin olmaması, olayları maddi boyutu ile düşünmeyin diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA