Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OKAY'IN RÜYASI: RÜYADA FIRTINA GÖRMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Okay
Selam kahin rüyamda kendimi arkadaşımızın evinde görüyorum böyle bir yazlık ev hobi bahçesi gibi arka tarafı olabildiğince dağlarla dolu evde tanımadığım o kadar çok kişi varki sanki bir bayram günü veya bir düğün evi gibi her yerde insanlar yatıyor tanımadığım bir sürü insan var ben camdan dışarı bakıyorum dağlarda kum fırtınası üzerimize doğru gibi geliyor muş ama gelmiyor yani sanki bir görsel şölen yapıyor muş gibi bize ilk başda korkuyorum herkesi uyarıyorum kalkın koşun dağlardan kum patlıyor fırtına çıkıyor kaçalım diyorum Dışarı çıkıyorum tekrar bakıyorum böyle patlayıp havaya fışkırdığını görüyorum ama üzerimize gelmiyor o korku hali üzerimden gidiyo Şimdiden teşekkürler yorumun için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda sizin kontrolünüz dışında gelişen bir takım olaylar olabilir. Bu olaylardan etkilenmemek için gerekli önlemleri alacaksınız. Bazı sıkıntılı durumlar yaşansa da durumu çok etkilenmeden atlatacaksınız gibi görünüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA