Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OKAY'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ ERKEK ARKADAŞINI GÖRMEK

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Okay
Selam kahin rüyamda beş ay önce güven sorunu yaşayıp ayrıldığım erkek arkadaşımı ve ailesini görüyorum bizim eskiden oturduğumuz bir mahallede komşumuzun evi onların eviymiş ben içeri giriyorum üzerimde gri Pileli etek ve gri kazak var benim ünüformammış ben gelince böyle hepsi hayranlıkla bana bakıyor biz bu erkek arkadaşımla evlencekmişiz ablası geliyor bana Eve gezdiriyor evin içerisinden bir odaya cam açıyı çıkış yapıyoruz gizli bölme gibi burası burası sizin eviniz olacak diyor ben eski erkek arkadaşımla camdan dışarı bakıyorum ben bu çocuğu sevmiyorum ki ben bununla nasıl evleneceğim diyorum normalde erkek arkadaşın boyu benden uzun ama rüyamda benden kısaydı bu kısalmış bir de artık eskisi gibi sevmiyorum ben bunu diyorum ben bununla evlenemem diyorum nasıl evlenicem diye kendime söyleniyorum yorumun için teşekkür kahin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, eski erkek arkadaşınız sizinle tekrar barışmak isteyebilir. Belki araya aileleri sokacak ancak siz kararınızı vermişsiniz. Güveniniz sarsılmış bir kere. Geçmişi ardınızda bırakın ve yeni maceralara bakın derim :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA