Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OKAY'IN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Okay
Selam kahin,rüyamda üniversite okuyan kuzenimi evlenirken görüyorum bir camide imam nıkahı kiyiyo banada resim çek anneme göster evlendiğimi öğrensin diyo geline bak diyorum daha küçük gelinliğide mini diyorum resimleri çekiyorum ablasına söylüyorum benden başka kimse önemsemiyor ordan çıkıp gidiyorum Rize’de yaşayan arkadaşım var topluca ona gidiyoruz bu seferde onunda oğlu olmuş alıp seviyorum çok tatlı erkek bi bebek orada konuştuktan sonra artık benim işe gitmem lazım diyorum ankaradaki iş yerime geliyorum ben özel bir okulda çalışıyorum burdada velilerimize bir gezi düzenliyor muşum üç grup halinde günübirlik umre gezisi hazırlıyorum ve kendimede ben Çarşamba günü götürücem diğerlerinede paZartesi ve Salı siz gidin diyorum bir gün yetmez ama olsun gidelim diyorum velileri seçiyorum sonra uyanıyorum teşekkür ederim şimdiden yorum için
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, evlenmek ortak bir iş yapmaktır. Kuzeninizle ortak bir iş için plan program yapabilir böyle bir adım atabilirsiniz. Arkadaşınız bir sıkıntı atlatacak. Doğum yapmak sıkıntı atlatmak anlamına gelir. Feraha çıkacak ve onun yanında olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA