Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

OĞLUM'UN RÜYASI: RÜYADA OĞLUNU GÖRMEK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Oğlum
Oğlum okulda dayak yiyor ilkokulda,yine bazı sıkıntıları var...Rüyamda okuldayim etrafta onu arıyorum,tam giderken İstiklal Marşı okunuyor,sıra düzgün değil yarimyamalak okunuyor,ne biçim okul burası diyorum.Oglumu bakıyorum yok o arada o arkamdan gelip bana yol gösteriyor inşaat halinde olup yeni yeni binalar yapılacak olan bir alandan geçiyoruz en ondede babası var ama bizi pek beklemiyor.Bi çıkmaz yere giriyoruz arkamdan yine beni yönlendiriyor eve geliyoruz.Ayni rüyada bu kez kırmızı bir sweatshirt var üzerimde eski isyerimdeki Ahmet'i görüyorum,o da tek çocuk,bana iltifat ediyor duymazdan geliyorum,ben tam konuşunca bu kez o yanındaki ucbes arkadaşıyla uzaklaşıyor.Nedir anlamı acaba çok merak ettim.Bugun babası konuşmaya gitti öğretmeniyle ben gitmedim...yanlış mı yaptım... Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, öncelikle oğlunuz dayak yediği ve okulda sıkıntıları olduğu için bu rüyayı görmüş olmalısınız. Bu haberci bir rüya değil. Bilinçaltınızın bir ürünü. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar. O yüzden korkmanıza gerek yok. Ancak oğlunuzun sorunlarıyla birebir ilgilenmenizi tavsiye ederim. Eşinizle birlikte okula gitmeniz daha uygun olurdu diye düşünüyorum.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA