Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NURELİZ'İN RÜYASI: RÜYADA KIYAMETİN KOPTUĞUNU GÖRMEK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nureliz
Rüyamda herkes tüm insanlık aniden telaş yapıyo bütün ülkelerdeki insanlar tek bi yere toplanıyo 3 veya 4 tane suretleri çok farklı insan var köşeden izliyolar her neyse aniden bi ses görünmeyen bi ses bişeyler anlatmaya başlıyo sonra nil nehir ama diklemesine sanki birden su akıyo yarısı buz oluyo kimse neoldunu anlamıyo kızıldeniz orası musanın nehri diyorum o farklı adamlardan biri evet diyo en son en alta inen asansor var tüm insanlar her katlarda iniyo ama herkesin katı belliymiş inmeye çalışıyorum olmuyo en alta iniyorum tanıdıklarımı geçerken görüyorum yanımdada biri var kadın keşke gül olsa diyo bi kadın durup dururken ona getiriyo yanımdaki bana veriyo bu senin olsun diyo sonra o makine denize dalıyo birden denizden alevler çıkıyo batmaya başlıyoruz herkes korkuyo bağırıyo ama hiç korkmadım ceennem olduğunu biliyodum ama içim rahattı dua etmeye başladığım tam suya deyecekken uyandım kimse bilmio kıyamet oldunu herkes habersiz ben hissettim tv hiç izlemedim bir kaçgündür
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük sıkıntılarınız ve vicdani rahatsızlıklarınız var. Eğer böyle bir durum yoksa çok yakında meydana gelecek. Vicdanınızı rahatlamadan rüyalardan kurtulmanız zor görünüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA