Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR YENGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ALİM GÖRMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur Yengi
Rüyamda çok güzel giyinmiş takım elbiseli veya sakallı bir amca vardı. Bu amcanın çarşaflı bir öğrencisi kız, bana gelip “ seni öğrencisi olarak seçti.” Dedi. Bende “ ama o güzel giyimli bir amca pekte bilgili. Benim gibi birine ne yapsın dedim. Kız da bana “ o öyle ama aslında bir âlim. İnsanlara alim olduğunu belli etmez. Gizlidir. Seninde gizli kalmanı ve öğrenmeni istiyor.” dedi. Sonra o amcanın yanına gittim. Bana bir uçak gösterdi. “ bu uçak senin.” Dedi ve ardından uçağın anahtarlarını verdi beraber uçağa bindik. Elinde bir kitap tutuyordu. Benim için hazırlanmış özel bir kitap. Bana Dedi ki “ gizli olmalısın. Kimse senin bir alimin öğrencisi olduğunu bilmemeli. Nazar seni yoldan ayırabilir. “ Dedi ve hafızlığımı gizli gizli yaptım. Sonra o amcanın yanından mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrıldım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, etrafınızda çok bilgili ve tecrübeli birisi var. Size yardımcı olmaya, yol göstermeye çalışıyor.. Eğer dinlerseniz sizin için çok güzel kapılar açılacak. Huzurlu ve mutlu olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA