Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR BAKAR'IN RÜYASI: RÜYADA BEDENSİZ VARLIKLARLA UĞRAŞMAK

28.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur bakar
Akşam 9da uyudum uyandım tekrar uyudum 12.5da uyandım bidaha uyuyamadım rüyamda erkek arkadaşımla evimdeyim yakınlaşıyoruz arka odadan erkek çocuk sesi duyuyorum kedimde kaçıyo miyavlıyo sürekli erkek çocuğunu yakalıyorum üç harfli oldunu hissediyorum tutuyorum sıkıca dua ediyorum sadece gözüme bakıp kurtulmak istiyo ben ısrarla dua etmeye çalışıyorum canını yakıyorum farkındayım sonra uyandım tekrar uyudum kocaman bi evdeyim elektrik gidiyo dış kapıyı açmaya çalışıyorum korkudan ama acamıyorum orta odadaki koltuk sallanıyo ışıkla bakıyorum erkek arkadaşım ışıksız kimse yok oda üç harfli hissediyorum rüyaymış rüyada rüya görmüşüm uyanıyorum kedim balkondan öndeki havuza atlıyo yanımda bi kadın balkon yıkılacak gibi oluyo düşüyorum havuza sırtımda içi dolu sırt çantası çok ağır ama kurtarıyorum eve sokuyorum kediyi kaçmaya çalışıyo evden bende giremiyorum korkudan bu arada ev çok lüks ve şık dışarsı aydınlık güzel ama ev basık karanlıkdı yorumlarsanız çok sevinirim çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muskalarla, büyülerle, gizemlerle, doğa üstü şeylerle ilgilenmeyin. Kendinizi korkutacak şeyler izlemeyin, okumayın ya da dinlemeyin. Korku bizim titreşimimizi değiştirir. Korktuğumuzda yaydığımız titreşim bazı ara boyut varlıklarının bizi hissetmesine neden olur. Bu varlıklar genelde negatifle beslenirler. Biz korktukça onlar bizim titreşimlerimizle doyarlar. Ve daha çok doymak için de sizi korkutmaya devam ederler. Bu nedenle cinler bana musallat oldu derdi eskiler. Bu bir kısır döngü; korktukça daha çok korkarsınız. Tekrar başıma gelir diye korkuyorsanız yatmadan önce duş alın, dua edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA