Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NUR'UN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Rüyamda okuldaydım. Bir an sınıftan çıkıp 2 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi arıyordum. Ararken bana sinirli konuşcağını arama diyeceğini düşünüyordum. Aradım açtığında efendim bende seni arayacaktım ama arayamadım dedi. Sonra bende kapatıyorum işim var diyip kapadım. Mesaj attım. Senin samimiyetine inanmıyorum pişman olduğuna inanmıyorum vs diye. Sonra o beni aradı. Pişmanım 2 yılı böyle unutacağımı düşündüm ama yapamadım dedi. Bende arkasından konuştuğun kızlarla birlikte oldun sen dedim. Neden birlikte olduğumu sende biliyosun dedi bana. Şu inadı bırakda gel konuşalım dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Nur, bu rüyanın iki yorumu var. Ayrılığın daha çok yeni. Eski sevgilini unutamadığın için ve sürekli düşündüğünden dolayı rüyana girmiş olabilir. Gün içerisinde yoğun şekilde düşündüğümüz şeyler rüyamıza girebiliyor. Eğer böyleyse bilinçaltının ürünüdür. Tam tersi ise yani düşünmediğin halde rüyana girdiyse eski sevgilin gerçekten pişman olabilir ve seninle iletişime geçebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA