Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NOESCAPE'NİN RÜYASI: RÜYADA TAVŞAN GÖRMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NoEsCaPe
Merhaba bu rüyayı göreli birkaç gün oldu başlarını tam hatırlamıyorum.Rüyamda amcamgilin evine gidiyordum kapılarını çalıyordum ve kapıyı amcam açıyordu ama beni içeri almıyordu ve evde ki iki oğlunu evden kovup kapıyı kapatıyodu.Olayları tam anlamadan evden ayrılıyorduk.Bi yere oturup muhabbet ettik.Bu sırada ben sağ tarafıma baktım ve birkaç tane yavru ve yetişkin tavşan gördüm.Yanlarına gittim yavru olanı elime aldım ve sevdim.Daha sonra tavşanların biraz uzağında birkaç tane havuç gördüm.Tavşanların hepsi 3-4 tane olmak üzere ayrılmıştı birbirinden.Bende her gruba 1 tane havuç vererek hepsini eşit olarak dağittim.Tabir ederseniz sevinirim.Not:Ben siteyi sürekli takip edemiyorum yorum yapıldığı zaman e-postama mesaj atarsanız sevinirim yada yorumu direk posta atarsaniz daha iyi olur şimdiden teşekkürler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanların evinde ya da yakın çevresinde etrafınızda kendini sevimli gösterip laf taşıyan birileri var. Bu rüya size dikkatli olun diyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA