Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NN'NİN RÜYASI: RÜYADA DALGALI DENİZ GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nn
Rüyamda dalgalanan bir deniz ve büyük balina tarzı balıklar gördüm. Kuyruklarının üzerinde ayaklanarak sudan çıkarak benim olduğum yere doğru geliyorlardı. Ben de derme çatma bir kulübe tarzı bir yerdeydim. İki tane bey vardı ama yüzlerini görmedim. sonra denizde bir teknedeydim. Normalde sarışınım ama rüyamda saçlarımı daha çiğ sarıya yeni boyamışım. Sanki hoşlandığım birisi varmış ama yüzü yok. Benim sandalımın karşısında bir sandal daha vardı ve içinde hoşlandığım çocukla birlikte saçlarını benim gibi boyatmış Nurgül Yeşilçayı gördüm ve üzüldüm. Normal hayatımda da eşimle evlerimizi ayırdık ve ayrılmak üzereyiz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öngöremediğiniz bazı ani gelişmeler olabilir. Rüyanız sakın kalmanız konusunda sizi uyarıyor. Bir büyük kısmetle ilgili haber alacaksınız, hatta bu kısmet ayağınıza kadar gelecek. Gerçek hayatta da bir gönül ilişkisi başlayabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA