Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NİHAL'İN RÜYASI: RÜYADA İSTEMEYE GELMEK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nihalin Rüyası
MerhabaBen 57 yaşında evli 1 i evli 1i bekar 2 oğlu olan bir bayanım geçen gece rüyamda evli olduğum halde beni istemeye benden genç birinin geldiğini görüyorum daha sonra tuvalete gidiyorum ama bulunduğum ev kendi evim değil tuvaletlerde benim evimin değil giriyorum aay nasıl yapıcam tuvaletimi diyorum daha sonra yine başka bi ev görüyorum kocaman bir ev sözde benim evimmiş ama değil evi süpürdüğümü görüyorum temizlik yapıyorum ama özellikle süpürdüğümü gördüm o sırada bekar olan oğlum arkadaşıyla geliyor onları görüyorum ayrıca bu evde de tuvalete girdiğimi gördüm Yorumlarsanız sevinirimYorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, siz birisi ile ortak hareket etme kararı almışsınız.. Başka bir açıdan evliliğinizle ilgili sorunları temsil edebilir. Bunlar içsel olmaktan çok dışsal müdahaleler neticesinde oluşacak durumlar olacaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA