Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NİGAHİ'NİN RÜYASI: RÜYADA GÖZDEN İLTİHAP AKMASI

30.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nigahi
Sevdiğim ve sebepsiz yere benden ayrılan kız ile evde oturuyorduk kendisine aldığım nişan yüzüklerini satmak istediğini ama çok ucuz fiyata satıldığı için bana değerinde bi fiyata satabilir misin die sordu ? Bana satmasını söyledim Derken gözünden ve anlından çapak gibi birşey akmaya başladı ilk başta fark etmedi başını tuttum silmeye çalışırken kir geliyor dedi ve bi anda oluk oluk gözünden çapak akmaya başladı o kadar bağırıyordu ki yüzünü yıkadım ama hala akmaya devam ediyordu Eniştesi bişey getirdi sarı renkte bal gibi bişi onu sürdüm ama bağırmaya ve acı çekmeye devam ediyordu o kadar bağırıyordu ki dayanamadım ve gözlerim açılı verdi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yüzüklerle ilgili kısım bilinçaltınızın bir ürünü olmalı. Eski nişanlınızın gözünden iltihap olması nazar nedeniyle yaşayabileceği bir rahatsızlığa işaret ediyor. Ya da nazardan etkilenen ve bu şekilde hasta olan biri olabilir. Nazardan dolayı üzerinde ağır enerjiler söz konusu olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA