Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NİDA BİLEN'İN RÜYASI: RÜYADA FARE GÖRMEK

25.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nida Bilen
Balkona çıkıyordum karsida asılmış bir kedi vardı ağlıyordum sonra birden balkonda fare sürüsü oluyordu arkamı dönüyordum delik vardı annem elinde sopa ile cikmayanlari çıkarmaya çalışıyordu sonunda hepsini kovuyordu eve girmeden fareler kediye gülerek balkondan aşağı gidiyordu içeri gidip geliyordum ki babam kediyi kurtarmıştı bu rüyayı regaip kandilinde gördüm sınava giricem bu yıl ama hiç çalışamıyorum ve her gün Allah'a bana güç vermesi için dua ediyorum psikoloji olarak iyi değilim bu yil
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba; fare, ağızdan çıkan kötü sözlerle ilgili sıkıntıları ya da hırsızlığı haber verir. Bu ara hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olmalısınız. Kedileri seven bir insansanız rüyanız yoldan ve dostlarınızdan sevindirici haberler alacağınızı söylüyor. Kedileri pek sevmiyorsanız çok yakınınızda ikiyüzlü ve kendini çok güzel gizleyebilen insanlar var demektir. Bu rüya, sınavınızla ilgili değil çevrenizdeki insanlarla ilgili. Sınavınızda başarılar dilerim, umarım sonuç istediğiniz gibi olur, sevgiler :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA