Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NEYE İŞARET'İN RÜYASI: RÜYADA EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen neye işaret
Rüyamda evleniyordum,gerçek hayatta belirsiz şekilde duraklayan ilişkim olan kişiyle.Beyaz zarif,sade bir gelinlik üzerimde ve ince, naif tasarımlı bir altın yüzük parmağımda,uzanıyordum.Kayınvalidem gelinliğin aceleye getirilmiş olduğunun farkında,başımı okşuyor,daha iyisini de alacağım diye destekliyor beni.Hayal kırıklığına uğramışım,çok üzgündüm.Yüzüğe bakıyorum,ama bu önceki hali diyorum,konuşmamışız hala gerçekteki ilişkiyi flulaştıran durum ile ilgili.Sonra havuz var, eşim ile dargınız,erkek çocuğu havuzdan o alıyor,benim yapmayacağımı bildiği için.Çok üzgündüm aramızdaki soğukluğa ve halimize..derken uyandım.Gerçek hayatta da ilişkimizin belirsizliği ile ilgili iletişim kuramadığım için çok huzursuzum son günlerde.Bir adım mı atmam gerekiyor, bilinçaltımın mı yansıması, bilemedim.Rehberliğiniz için şimdiden çok teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya yaşadığınız kararsızlık ve belirsizlik nedeniyle tamamen bilinçaltınızın bir ürünü. herhangi bir mesaj vermiyor.Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA