Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NEVZAT'IN RÜYASI: RÜYADA DUHA SURESİNİ DUYMAK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nevzat
Selamlar. 3 ay önce gördüğüm rüyada yüksek bir dağın tepesinde idim ve düşmemek için dağa sıkıca tutunuyordum. Ama takatim kalmamıştı artık, elim kayıyordu, sonunda dayanamadım, gücüm tükendi ve bıraktım elimi. Ancak bıraktığım ellerim kendiliğinden yine tutunuyordu ve düşmüyordum. 3 kere tekrarlandı bu olay. İnanılmaz gerçekçi bir rüyaydı. Birkaç gün önce aynı rüyayı tüm detaylarıyla tekrar gördüm, ama bu sefer rüyamın sonunda Duha suresi 7. ayeti net bir şekilde duydum ve ardından rüyamdan uyandım. Yorumlarsanız çok bahtiyar olurum. Çok teşekkür ederim!
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Nevzat, affedilişin simgesi olan bir dua, kuşluk vaktinde okunması halinde günahlardan arınmayı temsil eder. Rüyanız sizi uyarıyor. Hiçbir şey için pes etmeyin. Mucizeler hayatın içinde ve her şey insanlar için. Bir şey olmuyor ise üzülmeyin, ümitsizliğe kapılmayın dua edin diyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA