Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NET RÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA HZ. ALİ'Yİ GÖRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Net Rüya
Merhabalar.Rüyamda Hz. Ali'yi gördüm. Dış bir mekanda zannediyorum ki namaz kılıyordum, namaz esnasında kendisini gördüm. Namazımın bitmesini bekledi. Namazım bittikten sonra ben kendisini karşılamaya niyetlenirken iki yakamdan tuttu ve "beni neden çağırdın?!" diye sert bir çıkış yaptı. Fakat bu sertliği beni üzmedi, çünkü rüyamda onu çağırarak iyi bir şey yaptığımın bilincindeydim, onun kızgınlığı da uzun sürmedi zaten. Daha sonra kendisini yine dış mekanda, biraz yüksekce bir yerde takım elbiseli olarak, çok ama çok yakışıklı bir şekilde gördüm. Görevine uygun bir şekilde giyinmişti. Daha sonrasında ise o önümde, ben arkasında çağırma sebebime yönelik çalışmak için bir yerlere gidiyorduk.Yorumlayabilirseniz sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gönülden istediğiniz bir şey zorluklarla da olsa gerçekleşecek. Bu rüyayla, bu durum sana müjdelenmiş
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA