Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NESO'NUN RÜYASI: RÜYADA ESKİ AYAKKABI GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Neso
Annem ruyada beni gormuş.ben arkadasimin ayakkabisini bizim eve getirmisim.ayakkabi eskiymiş,delikmiş topuklu kirmizi bir ayakkabiymiş benim ayağima buyuk olan bir ayakkabiymiş.bende ayağima giymişim annemi dinlememişim.sonra beni uçurumun kenarindaymişim ayağim kaymiş uçurumdan kayip gitmişim.anneme beni kurtar demişim ama duşmuşum ucurumdan.annem arkadasina beni anlatmiş demişki kizim beni dinlemedi arkadaslarinin pesinden gitme.kizim ucurumdan duştu,ona dedim 10 arkadas gelir 10 arkadas gider.ona dedim arkadasinin ayakkabisini giyme.ucurumdan duştu kizim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Nesrin, devletle ilgili biri işte yeni umutlar sönecek veya beklentiler karşılıksız kalacak. Eski ayakkabı, buna bağlı maddi sıkıntıları temsil eder. Uçurumdan düşmeniz de bir girişiminiz yüzünden çok büyük zorluğa düşeceğinize işaret ediyor. Siz dikkatli olun bu aralar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA