Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NEGATİF ENERJİLERDEN KURTULMANIN YOLLARI

20.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen blmr brnc
Merhaba, rüyamda odamın tavanından üzerime bir örümcek iniyor ben almaya çalıştıkça ağı kuvvetlenip, simsiyah bir kalın çelik oluyor. Örümcek yere indiğinde biri dişi biri erkek oluyor, zor da olsa ikisini de öldürüyorum. Sonra yatağıma bakıyorum, küçük sarı binlerce yavru örümcek var. Yatağı çöp poşetine sığdırıp çöpe atmak üzere kapının dışına koyuyorum. Çok yorucu bir rüyaydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Örümcekten önemlisi onun çelik gibi görünen ağı. Bu rüya bir enerji alanına ya da dünyasal deyimle bir büyüye denk geldiğinizi söylüyor. Beraberinde maddi sorunlar ya da ruhi sıkıntılar getirebilir bu enerjiler. Nasıl kutulabilirsiniz: Evde ada çayı tütsülemeyi deneyin. Katır Tırnağı otunu da tutuşturup yakarak sonra tütecek şekilde de evde gezdirebilirsiniz. Ateş en iyi" temizleyicilerden biridir, mum yakmak bile evdeki kötü enerjileri emer. Sirkeli su ile tüm evin zeminini ayrıca dış kapı girişini , duvar kirişlerini silin temizleyin, çok iyi gelecektir. Minik kapların içine oturma alanınız ve yatak odalarınıza koyacağınız tuz negatif enerjiyi sünger gibi çekecektir.Söğüt ağacı dalından çalı çırpıyı süpürge kullanır gibi evinizi yerden 10 - 15 cm yüksekten açık pencereden veya kapıdan dışarıya doğru süpürmek çok etkilidir. Ayrıca mekanın güneş enerjisi görmesi çok önemlidir. Beden temizliği için akan su ile sık sık duş alın ve ellerinizin ucundan negatif enerjinin yere ektiğini imgeleyin. Lavanta Yağının yaydığı pozitif enerji çok yüksektir. Bu yağı bileklerinizin iç tarafına sürerek bedeninizi ve ruhunuzu negatif enerjilerden uzak tutabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA