Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZZ'IN RÜYASI: RÜYADA KINA YAKMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nazz
Rahmetli anneannem siyah elbise giymiş saçına kına yakmış bende ondan biraz kına istedim elime yakmak için yanımdaysa Derya Baykalın kızı Ferhan Şensoy var ikimizde ellerimize kına yaktık o eline şarkı sözleri şeklinde yaktı bende tam düzgün yuvarlak şekilde sağ elime yaktım şarkısözü gibi uğraşamam ben diyerek içimden Ahmet Kayanın kum gibi şarkısını söyledim kınam olunca yıkadım ve kokladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, öncelikle anneanneniz ne zaman vefat etti? Eğer iki seneyi doldurmadıysa bu rüyanız haberci değildir. Anneanneniz yeni vefat ettiyse yani 2 seneyi doldurmadıysa ölümü; ruhu öldüğünü kabul edemediği için sıkıntıdadır. Her ruh bu süreci yaşar ve bu yaklaşık 2 sene sürer. Bu zamandan sonra ruhları ölüler katına çıkar. Eğer 2 seneyi geçti ise; rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz. Rüyada kına yakmak evlenmek anlamına gelir. Aynı zamanda isteklerinizin olacağını da belirtir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA