Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZO'NUN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nazo
Rüyamda ben birine Türk kahvesi yapıyorum. Kahvesi bitince benim fal bakmam lazım dedi ve benden kahvenin telvesini sulandırmamı istedi. Daha sonra o telveyle duvara bazı şekiller çizmeye başladı. Yanımda bir arkadaşım daha vardı. Duvara çizilen şekiller hareketlenmeye başladı ve kırmızı bir ışık oluştu üstünde. Ben arkadaşıma gösterdim o sıra odanın içinde cinlerin gezindiğini fark ettik. Ben dua okumaya başladım. Cinler arkadaşımı yerde sürükledi ona zarar vermeye başladı ben bişey yapamadan dua okumaya devam ettim. Bir süre sonra bu olayın etkisi geçti. Ve o fala bakanın yengem olduğunu gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA