Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZLİ'NİN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

22.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nazli
Rüyam cok karışıktı. Şuanda okuyorum üniversite 3. Sınıfta. 1 bucuk yıllık ilişkim var. Rüyamda birden sabah uyanıp evlenme kararı alıyoruz hemen gidip gelinlik alıyoruz hazırlık yapıyoruz, bitane gelinlik beğeniyorum omuz dekolteli onu alıyorum. Sonra ben durup diyorum ki davetiyemiz bile yok pat diyr evleniyoruz millet hamile falan sanıcak diyorum. Sonra herkes sosyal hesapalrına yazıyo bu aksam düğünümüz var diye, milletin haberi olsun diye. Sonra ben o gelinlikten vazgeciyorum gidiyoruz değiştirmeye. Sonra annem bi salonu arıyor ve düğün için yer tutuyor. Sonra ben diyorum ki babam benim okurken evlenmeme hayatta izin vermezki diyorum. Babamda baska bir yerdeymiş bekleyin gelince konuscaz diyor izin vermiyor yani. Sonra bende vazgeciyorum, sonra babam geliyor bi kafede oturuyor bende evdeyim bana kocaman uzun bi mesak atıyor ama onu hatırlamıyorum. Sonra babam bi kafenin sahibiymiş oraya gidiyorum orda babam beni garson olarak işe baslatıyor. O arada sevgilm nerde hiç bilmiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu tarz rüyalar bazen görüldükleri gibi çıkabiliyor. Sevgilinizin aklından evlenmek geçiyor olabilir. Belki son sınıfta okulunuz biter bitmez evlenmek isteyebilir ve bu yüzden bir adım atabilir. Eğer böyle bir yok ise de evlenmek ortak bir işe girişmeyi simgeler. Biriyle ortak bir karar alıp ortak bir şeyler yapabilirsiniz, eğer yaparsanız acelece olacak oturup üstüne düşünmeye fazla zamanınız olmayacak. Ancak sonu güzel mi olur mu onu bilemiyorum..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA