Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZ DOĞUŞ'UN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE TARTIŞMAK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Kolay gelsin, eski sevgilim benim eski evimdeydi ve benimle konuşmuyordu.2 tane kız vardı yanında,sözde ortak arkadaşımızmış.onlar bana diyorki seninle konuşmamızı istemiyor.ben de biraz bozuluyorum.sonra onlar hep birlikte balkonda sigara içerken ben de mutfaktayım.bi kız gelip bana diğer kızların yalanını söylüyor ben de sinirle balkona gidip hesap soruyorum.benden özür diliyorlar ama dinlemiyorum.annem reelde ilişkiyi hiç onaylamadı ama rüyada tel.da bizi barıştırmaya çalışıyodu,saçı uzamıştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Ona hesap soramadan ayrılmışsınız, hissettiklerinizi yüzüne söyleyememişsiniz bu da içinize dert olmuş. Yalanlar ve haksızlıklar içinizde yaralar açmış, iyileşmeniz için konuşmanız lazım aslında. Annenizin yaklaşımının nedeni sizden daha ılımlı düşünmesi. Siz o denli nefret dolusunuz ki onun, eski sevgilinize bakışı, sizin bakışınızın yanında sevecen kalmış adeta. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA