Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NAZ'IN RÜYASI: RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINIMIZI GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Naz
Dayımın ölmüş olan eşi kızının koluna girmiş gezmeye gidiyorlar ikiside beyaz giyinmiş fakat kuzenimin üstünde sonon rengi güzel bir tuvalet var etek uçları gözüküyor üstü sonon güllerle süslü dayımın oğlu anneme bal yetine şalgam sutu getiriyor ben şaşırıyorum dayımın diğer oğlunun arabasına biniyoruz ben sıkışıyorum siyah jip küçük oğlu kullanıyor geri ggiderken arabanın köşesini duvara değip hafif çizdiriyor çocuk 5 yaşlarında
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, dayınızın eşi ne zaman vefat etti? 2 sene olmadıysa farklı 2 seneden çok olduysa farklı yorumlanır. Genel olarak yorumlayacak olursam, rüyada ölmüş birini görmek yoldan bir haber alacağınıza ya da biri geleceğine işarettir. Ölü insanlar genellikle rüyada konuşmazlar ama eğer bir şey söylerlerse buna dikkat etmek gerekir. Rüyada ölünün elinden bir şey almak çok iyidir. Bu sizin elde edeceğiniz bir kısmettir. Ölüye bir şey vermek kayıptır ve iyiye yorulmaz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA