Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NATSUKİ REİ'NİN RÜYASI: RÜYADA AYNAYA BAKMAK

04.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Natsuki rei
Bir arkadaşımla odamdaydık ve saçımı boyuyordu saçımı boyadıktan sonra garip biri ortaya çıktı ve bizi bir yere götürmeye başladı cam bir köprüden geçtik korkum olduğu için arkadaşımın elini tuttum sonra birden biri beni tuttu ve çekti gözlerimi açtığımda siyah bir yerdeydim ellerim bağlıydı karşıda bir cam vardı orda birden 3 kişi belirdi içlerinden biri arkadaşımdı beni kurtaracağını söyledi ve gitti bir süre sonra beni ordan kurtardı ama saçları kısalmış ve rengi değişmişti koşarken bir ayna gördüm aynaya baktığımda vücudumun çoğu yeri yaralanmıştı ve saçlarım eski rengine geri dönmüştü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada gördüğünüz bu arkadaşınıza karşı dürüst olun, şeffaf davranın. Aynaya bakmak, egodan sıyrılıp kendinizle hesaplaşmanız gerektiğini söylüyor. Kendinizi yaralı görmeniz yaptıklarınızdan ve kendinizden hoşnut oldmadığınızı gösteriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA