Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NARİNÇİÇEK'İN RÜYASI: RÜYADA YAKININI ÖLMÜŞ OLARAK GÖRMEK

06.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NARİNÇİÇEK
"rüyamda hayatta olan kamile isminde teyzemi görüyorum sedyede yatıyor ölmüş diyorlar, kızı arzu ablanın evinde yemek yerken boğazına kaşık durduğu için vefat etmiş herkes ağlıyor bende ağlıyorum sonra ben sedyeye doğru dönüp baktığımda ölüm şeklini görüyorum hiç zorlanmamış kolay can vermiş namazını kılan ibadeti yapan biriydi ondan zorluk çekmemiş diyorum etkileniyorum ve hakkını helal et teyze helalleşemedik diye bağrıyorum o sırada kalkıp bana doğru geliyor sarılıyor ağlıyor kimse uyandığını anlamıyor bir ses duyuyorum helalleşmek isteyen ruh kalkar diyorlar bende aa ruhu deyip sarılıyorum helal et diye ağlıyorum oğullarını ve damatlarını da görüyorum ama en çok kızı üzülüyor" teyzemi 3-4 aydır görmüyorum ama yaşıyor cocukları torunları hayattalar ama ben neden onları gördüm bilmiyorum bu bir uyarı rüyası mı acil yorumunuzu bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bir vefat ya da kaza haberini temsil ediyor, sizi uyarıyor.. Teyzeniz vicdani olarak bir sıkıntı çekiyor. Eğer görüşmüyorsanız bir arayıp haber alın derim. Gidip görme şansınız varsa da yanına gidip canlı görün.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA