Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NARİNÇİÇEK'İN RÜYASI: RÜYADA ÜNİVERSİTE GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Narinçiçek
Merhabalar,4 yıllık büyük bir kampüsü olan üniden mezunum ve yaklaşık 5 yıldır çalışıyorum, rüyamda üniversitemde ders alırken ve sınava girerken görüyorum kendimi sonra kayıt binasına gidiyorum çok telaşlıyım bana geçici diplomamı verdiniz ama şimdi mezun olmadın diye 4 yıl sonra derse kayıt yaptırdılar 4 tane dersten kaldın onu aldırıyorlar diyorum iki bey bana yardımcı oluyor biri yaşlı biri genç arkalarında duvar gibi görünen perdeyi kaldırıyorlar evrakların içinde aramaya başlıyorlar bulamıyorlar sonra arşive götürüyorlar beni burdan bulalım geçici diplomanızı belki birşey yapabiliriz diyorlar tozlu raflar arasında evrak aramaya başladım çok tedirginim ama çünkü sınavlara çalışmamışım geçemeyecek olmam beni korkutuyor diplomamı alamam diyorum gerçekte dekan çalışanları gergin olur bana karşı ılımlı ve yardımsever olmalarıda beni şaşırtıyor, aslında ben rüyaya yatmadan önce bir erkekten hoşlanıyorum onun niyetine yatmıştım ama böyle bir rüya gördüm acil yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhablar, kariyerinizle ilgili yükselmeler olacak. Ancak bazı pürüzler çıkabilir. Sizin ayağınızı kaydırmaya çalışacak biri ya da birilerine karşı dikkatli olun derim. Bir şeye girişmeden önce de her anlamda hazır olduğunuzu hissedin ve öyle başlayın. Bu her zaman elinizi güçlendirecektir. Hoşlandığınız kişiye dair bir sembol yok maalesef.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA