Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NARİNÇİÇEK'İN RÜYASI: RÜYADA İÇKİ İÇMEK

07.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Narinçiçek
Merhabalar, rüyamda ablamın evindeki 2 kuzenim ve kız kardeşim ve erkek ikizim ile birlikte masada oturduğumuzu ve içki içtiğimizi gördüm sanırım içiyoruz çünkü bu beni sarhoş etmedi diyorum ve tezgahta duran ve içinde pipet olan içkilere yöneliyorum sonra kız kardeşim ismi harika küçük benden o ayran içiyormuş onun ayranına da biraz içki katıyorum sende bak tadına sarhoş etmez diyorum ayağa kalkınca balkonda siyah giyimli başında beyaz bone olan birini görüyorum bakıyorum annem,anne sen nasıl çıktın 2.kata diyorum ve balkon kapısını açmıyorum hadi in gel evin kapısından gir diyorum ve annem tekrar balkondan aşağı iniyor ben kuzenimlerime ve kardeşlerime annem geldi diye toparlanın diyorum içkileri kaldırmak için ev kapısına yönlendirmişim eve girdiğini değil ama toparlandığımızı gördüm ve endişeliydim gerçek hayatta alkol kullanmayan biriyim kuzenimlerim ve erkek kardeşim evli kız kardeşim ve ben bekarım neden böyle bir rüya gördüm bilmiyorum acil yorumunuzu bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçki içmek, düşüncesizce hareket etmeyi temsil eder. Kuzenleriniz kardeşiniz böyle bir durumun içindeyken siz de onlara ayak uyduracak olmalısınız. Bu bir uyarı rüyası, karar verirken dikkat edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA