Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

NARİN'İN RÜYASI: RÜYADA ARMUT YEMEK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen narin
Kiralık ev bakmak için evleri gezerken eşinden ayrılmış bir tanıdığın evini geziyorum. adam hatıraları tekrar yaşamamak için evi olduğu gibi tüm eşyası ile satışa çıkarmış. dolapların içleri ful dolu. hiç kullanılmamış deterjanlar çay şekeri falan alıyorum göze batmayacak küçük süs eşyasıkuş süsü alıyorum. armut vardı beklemekten yumuşamış ama oldukça sulu ve lezzetliydi. kendim yedim anneme ve çocuklara da verdim. başkası satın alacak nasıl olsa bizim ihtiyacımız var zor geçiniyoruz diye almakta sakınca görmedim. çıkmadan az önce başkaları gelsi ev bakmaya onlarada aldığımızı çaktırmamak için bizimmiş gibi doğal davrandım. aldıklarımızı bir sepete doldurdum üstünü bir poşetke örterek evden çıktık hep birlikte
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşlı birinden gelecek kısmetler söz konusu. Armudu yemeniz kısmetin bazı sıkıntılar çıkartabileceğini haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA