Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MYSTERY038'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mystery038
Esim polis memuru ve ben rüyamda polis olduğumu ve eşimle operasyona katıldığımı ve eşimin şehit olduğunu gordum. Ağlayarak uyandim ama hiç bir şekilde rüyamda kan yoktu. Eşimle aramda normal hayatta yapmadığım bişeyi yaptın diye tartistik ve rüyamda da operasyon esnasında eşime yapmadim diye agliyordum üstüne rüyamda da esim şehit oldu bilinç altımla rüya bir birine karıştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bilinçaltınızın ürünü. Yani eşinizle tartışmışsınız ve bundan çok etkilenmişsiniz bu durumda rüyanıza girmiş bağlantılı olarak. Rüyada ağlamak ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmadır. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir. Sorun her ne ise her şey yoluna girecek, içinizi ferah tutun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA